29-05-2017r.
godzina 00:14
www.bip.gov.pl
 
Gmina - informacje
Podstawowe dane
Dane o gminie
Kontakt telefoniczny
Władze
Prawo lokalne
Organizacja Urzędu Gminy
Jednostki
Finanse
Zamówienia publiczne
Zamówienia / przetargi __do_30.000 euro___
Inne przetargi
Zagospodarowanie przestrzenne
Konsultacje społeczne
Obsługa interesanta
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Oświadczenia majątkowe
Wybory i referenda
Osiągnięcia Gminy Świlcza
Konkursy na stanowiska
Redakcja
Instrukcja korzystania z BIP
Szybkie linki
Statystyki strony
Proste
Graficzne
Rejestr zmian
Licznik odwiedzin
Witryna odwiedzona 294142 raz(y)


[Panel administracyjny]

Gmina - informacje :: Kontakt telefoniczny



 

Urząd Gminy Świlcza

UG Świlcza – centrala telefoniczna:

Tel.: 17 86-70-100

Fax.: 17 86-70-157

strony www:

www.swilcza.i-gmina.pl

www.swilcza.com.pl

adresy e-mail:

     ug.swilcza@intertele.pl"
    
ug.swilcza@pro.onet.pl

Telefony bezpośrednio na stanowiska pracy 17 86-70 + nr telefonu wewnętrznego

Parter

Pokój

Tel. wewn.

Imię i nazwisko

Referat / stanowisko

 

1

164

Bogdan Dworak

Informatyk

admin@swilcza.com.pl

2

132

Jakub Potyrała

Damian Dembowski

Eksploatacja i utrzymanie dróg

j.potyrala@swilcza.com.pl
d.dembowski@swilcza.com.pl

4

124

Anna Niemier

Kierownik Referatu Gospodarki Mieniem i Planowania Przestrzennego

a.niemier@swilcza.com.pl

5

148

Jadwiga Jucha

Referat Gospodarki Mieniem i Planowania Przestrzennego

j.jucha@swilcza.com.pl

6

138

Kazimiera Świstara
Elżbieta Łagowska

Planowanie przestrzenne oraz warunki zabudowy
i zagospodarowanie terenu

k.swistara@swilcza.com.pl

e.lagowska@swilcza.com.pl

 

7

154
158


Bogusława Mazur
Bożena Hul
Agata Michalik

PODATKI
Błędowa Zgł.,Bzianka, Świlcza, Woliczka
Dąbrowa, Rudna Wielka, Trzciana
Bratkowice, Mrowla

 

b.mazur@swilcza.com.pl
b.hul@swilcza.com.pl a.michalik@swilcza.com.pl

8

137

Dawid Homa

Krzysztof Czech

Anna Choma-Kramarz

Gospodarowanie odpadami komunalnymi
Rolnictwo, leśnictwo gospodarka wodna

Ochrona środowiska, rolnictwo, gospodarka wodna
Geodezja i mienie komunalne

d.homa@swilcza.com.pl
 

k.czech@swilcza.com.pl 

a.choma-kramarz@.com.pl

9

155

Barbara Rudy

KASA

b.rudy@swilcza.com.pl

Piętro I

Pokój

Tel. wewn.

Imię i nazwisko

Referat / stanowisko

 

15

147

Paweł Rzepka
Marek Kot

Ewidencja ludności, sport, straże pożarne, dowody osobiste, sprawy wojskowe

p.rzepka@swilcza.com.pl

m.kot@swilcza.com.pl

16 A

140

Janina Marcinek

Kierownik USC1
Ewidencja działalności gospodarczej

j.marcinek@swilcza.com.pl

 

16 C

149

Kazimierz Ozimek

Radca prawny

k.ozimek@swilcza.com.pl

16 D

237

 

 

 

17

163

Bożena Pięta

Gospodarka komunalna:
- wynajem lokali mieszkalnych i użytkowych
- dodatki mieszkaniowe
- zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
- Biuro Rady Gminy

 

b.pieta.@swilcza.com.pl

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
17 85-60-338
e-mail: 
gops.swilcza@intertele.pl

10

142

Krystyna Łoboda

Główny Księgowy GOPS

 

11

146

Wojciech Ozimek

Grzegorz Nowak

Bernadeta Bąk

Mirosław Woś

Fundusze Alimentacyjne

Obsługa świadczeń rodzinnych

500+

ozimek.gops@swilcza.com.pl
nowak.gops@swilcza.com.pl

bak.gops@swilcza.com.pl

12

144

Wanda Nowak

Józefa Ożóg

Anna Sewla

Anna Cieśla

Dorota Palak

- Bratkowice od 1-408

- Mrowla, Błędowa Zgłobieńska

- Bratkowice od 409-804

- Trzciana od 1-404

- Trzciana od 405-572

- Bratkowice od 805-824

- Dąbrowa

 

13

143

Marzena Adach

Anna Janusz



- Świlcza od 466-1213

- Bzianka

- Rudna Wielka

- Woliczka

 

14

145

Benedykta Piątek

Dyrektor GOPS Świlcza

 

18

165

Aneta Zakrzewska

Teofila Wilka

Obsługa Administracyjna

 

Środowiskowy Dom Samopomocy – Woliczka

Kierownik Małgorzata Świderska
tel. 17 85-60-994
http://www.sds-woliczka.pl
e-mail: sds-woliczka@o2.pl

 

Piętro II

Pokój

Tel. wewn.

Imię i nazwisko

Referat / stanowisko

 

19

152

Aneta Cwynar

Natalia Gawron

Skarbnik Gminy

Z-ca Skarbnika

a.cwynar@swilcza.com.pl

 

20

139
 
134

Helena Nowak
Tomasz Michalski

Agnieszka Nowak
Kinga Gmyr
 

Kierownik referatu Rozwoju Gospodarczego i Inwestycji Inwestycje gminne

Pozyskiwania i rozliczania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje gminne
eurocentrum@swilcza.com.pl

h.nowak@swilcza.com.pl

t.michaliski@swilcza.com.pl

 

 

a.nowak@swilcza.com.pl

k.gmyr@swilcza.com.pl

 

 

21

156

Maria Kawa
Joanna Darłak
Renata Augustyn


Księgowość

 

m.kawa@swilcza.com.pl

j.dalak@swilcza.com.pl

r.fornal@swilcza.com.pl

 

 

21A

133

Jacek Lis

Kierownik

j.lis@swilcza.com.pl

21B

110

Agnieszka Mazela

Kadry

a.mazela@swilcza.com.pl

22

131

Monika Piątek

Sekretariat

m.piatek@swilcza.com.pl

22

100

Adam Dziedzic

Wójt

 

22

150

Józef Wilga

Sekretarz Gminy

j.wilga@swilcza.com.pl

23

135 

Ewa Dziedzic
Jolanta Hawer
 

Zamówienia publiczne
Pozyskiwania i rozliczania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje gminne

e.dziedzic@swilcza.com.pl

j.hawer@swilcza.com.pl

 

24

160

Ryszard Chmaj

Gminny Zespół Reagowania Kryzysowego, BHP, administracja

r.chmaj@swilcza.com.pl

25

151

Sławomir Styka

Zastępca Wójta

s.styka@swilcza.com.pl

Budynek - Euroregionalne Centrum Informacji Gospodarczej, Kulturalnej i Turystycznej

Piętro I

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świlczy

Tel.: 17 85-60-332

Fax.: 17 86-70-111

17 86-70 + nr telefonu wewnętrznego

17 85-60-868 telefon dyżurny czynny 24h –
oczyszczalnia ścieków w Świlczy

e-mail: zwik.swilcza@intertele.pl

 

Pokój

Tel. wewn.

Imię i nazwisko

Stanowisko

 

11

120

Marta Wątroba

Główna Księgowa

 

12

112

Liliana Wąsik – Sobusiak

Księgowość
Kadry

 

14

114

Tadeusz Pachorek

Dyrektor

 

15

115

Mirosław Draus
Bożena Feret

Obsługa
Kasa

 

Centrum Usług Wspólnych Gminy Świlcza

Tel. :17-86-70-100

Fax.: 17-86-70-100 wew.108

E-mail: cuw@swilcza.com.ploswiata@swilcza.com.pl

16

141

Maria Jarosz

Bożena Homa

Kadry, stypendia socjalne

m.jarosz@swilcza.com.pl

b.homa@swilcza.com.pl

17

107

Eliza Oleszak

Dyrektor

cuw@swilcza.com.pl

18

109
106

Małgorzata Maciej

Ewa Szopińska

Księgowość, płace

m.maciej@swilcza.com.pl

e.szopinska@swilcza.com.pl

Piętro II

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Świlczy

Agata Zdun - Słowik

17 86-70-121, pokój nr 21

723 - 977 - 455

e-mail: agata.slowik@podrb.pl

http://www.podrb.pl

 

25

 

Adam Mazur

Sołtys Sołectwa Świlcza

 

26

128

Krzysztof Sadecki
Marek Krajewski

Komendant Straży Gminnej  728-515-501
Strażnik Straży Gminnej        728-515-505

k.sadecki@swilcza.com.pl

m.krajewski@swilcza.com.pl

Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego z siedzibą w Świlczy

Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej w Świlczy – EKODAR

Dyrektor – Alicja Wojdon

17 86-70-123, pokój nr 23

e-mail: pire@swilcza.com.pl

http://www.pire.swilcza.com.pl

 

Księgowość LZS

Księgowa - Ewa Skorupska

17 86-70-119, pokój nr 24

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania TRYGON
– ROZWÓJ I INNOWACJA

Tomasz Stefanowicz – specjalista ds. ewaluacji i monitoringu

17 86-70-119, 698-166-317 pokój nr 24

e-mail: trygon@boguchwala.pl

http://www.lgd-trygon.pl

 

 

161

Janusz Boczkaj

Kierowca

 

 

238

Marta Janowska
Agata Janowska
Agata Depa

Osoby sprzątające

 

Gminne Centrum Kultury w Trzcianie

Dyrektor Adam Majka
tel. (17) 85-14-438, 510-284-230

 

Gminna Biblioteka Publiczna
w Trzcianie

Dyrektor Dorota Madej tel. (17) 85-14-580

 





drukuj wersja do druku



System wykonany przez firmę Javatech